28th October 9:29am (GMT-8)

Skor Kemarin

J 27/10 23:53 Oman + 7-8 Kuwait + ( Pred )
J 27/10 23:30 Gonchary 3-4 Pavliny ( Pred )
J 27/10 23:14 Chile+ 2-5 Mexico+ ( Pred )
J 27/10 23:10 Klinki 2-4 Kampaniytsy ( Pred )
J 27/10 22:46 Brazil+ 2-6 Mexico+ ( Pred )
J 27/10 22:45 Gonchary 6-3 Kanareyki ( Pred )
J 27/10 22:26 LAW 5-1 HIST ( Pred )
J 27/10 22:23 BVB 12-20 Red Munich ( Pred )
J 27/10 22:00 Aktobe 1 1-0 Arys 2 ( Pred H2H )
J 27/10 21:53 HIST 2-5 ECON ( Pred )
J 27/10 21:31 Gremio+ 4-4 Palmeiras+ ( Pred )
J 27/10 21:20 Kanareyki 4-3 Pavliny ( Pred )
J 27/10 21:20 LAW 0-1 MATH ( Pred )
J 27/10 21:05 Merseyside 11-9 BVB ( Pred )
J 27/10 20:55 Ba (Women) 2 7-0 Nadi (Women) [4-0] ( Pred )
J 27/10 20:13 PHY 1-2 PHIL ( Pred )
J 27/10 19:11 Indigo+ 2-7 Viper+ ( Pred )
J 27/10 19:01 JOURN 5-1 PHY ( Pred )
J 27/10 19:00 Herediano 4 1-1 San Carlos 1 2 [0-0] ( Pred H2H )
J 27/10 18:54 Flame+ 1-1 Sunrise+ ( Pred )
J 27/10 18:40 Dachniki 4-6 Diavoly ( Pred )
J 27/10 18:22 Indigo+ 1-1 Flame+ ( Pred )
J 27/10 18:20 Drozdy 4-5 Svyatye ( Pred )
J 27/10 17:52 PHY 1-0 AGRO ( Pred )
J 27/10 17:25 Diavoly 6-3 Drozdy ( Pred )
J 27/10 17:20 Soroki 3-2 Dachniki ( Pred )
J 27/10 17:12 Sunrise+ 3-6 Indigo+ ( Pred )
J 27/10 17:00 Suva (Women) 6-1 Nasinu (Women) [2-1] ( Pred )
J 27/10 16:44 JOURN 2-2 AGRO ( Pred )
J 27/10 16:34 Toronto+ 1-5 Sporting+ ( Pred )
J 27/10 16:10 Diavoly 5-4 Svyatye ( Pred )
J 27/10 15:56 PSY 5-2 MECH ( Pred )
J 27/10 15:21 ENGIN 1-0 DES ( Pred )
J 27/10 15:20 Svyatye 5-6 Dachniki ( Pred )
J 27/10 15:00 Drozdy 5-3 Dachniki ( Pred )
J 27/10 15:00 Chapecoense 2 0-0 CSA Maceio 3 [0-0] ( Pred H2H )
J 27/10 14:32 Real+ 5-3 Juventus+ ( Pred )
J 27/10 14:13 MECH 1-0 DES ( Pred )
J 27/10 14:08 Barcelona+ 6-7 Ajax+ ( Pred )
J 27/10 14:00 Liverpool+ 4-6 Inter+ ( Pred )
J 27/10 14:00 Limon 2 1-0 AD Grecia 1 4 [1-0] ( Pred H2H )
J 27/10 13:50 Zenit+ 6-3 Spartak+ ( Pred )
J 27/10 13:40 Inter+ 2-7 Juventus+ ( Pred )
J 27/10 13:10 Kambrijcy 5-5 Drakony ( Pred )
J 27/10 13:05 ENGIN 1-4 MECH ( Pred )
J 27/10 13:00 Porto 3 2-0 Olympiacos 1 [1-0] ( Pred H2H )
J 27/10 13:00 Atalanta 3 2-2 Ajax 3 [0-2] ( Pred H2H )
J 27/10 13:00 Liverpool 1 2-0 Midtjylland 4 [0-0] ( Pred H2H )
J 27/10 13:00 Dordrecht 2 2-4 Utrecht [1-3] ( Pred H2H )
J 27/10 12:50 Yastreby 8-6 Skaligery ( Pred )
J 27/10 12:45 Histon 1-2 Romford 3 [0-0] ( Pred )
J 27/10 12:45 Coggeshall Town 1 1-0 Aveley 1 [1-0] ( Pred )
J 27/10 12:45 Rochdale 3 2-2 Sunderland 1 [2-2] ( Pred H2H )
J 27/10 12:45 Brentford 1 1-1 Norwich City 1 [1-0] ( Pred H2H )
J 27/10 12:45 Soham Town Rangers 0-1 Sudbury [0-0] ( Pred )
J 27/10 12:45 Marine 1 4-0 Pickering Town 3 [2-0] ( Pred )
J 27/10 12:45 Sheffield 0-0 Stamford ( Pred )
J 27/10 12:45 Bromley 1 3-2 Weymouth 2 [1-1] ( Pred H2H )
J 27/10 12:45 Boreham Wood 2 1-0 Woking 1 [1-0] ( Pred H2H )
J 27/10 12:40 Trarza AC 1 2-1 ASC Police 2 [0-0] ( Pred )
J 27/10 12:40 Ajax+ 6-3 Spartak+ ( Pred )
J 27/10 12:30 Sholing 0-0 Frome Town ( Pred )
J 27/10 12:25 Shakery 7-4 Kambrijcy ( Pred )
J 27/10 12:15 Nymark U19 2 3-1 Gneist U19 [3-0] ( Pred )
J 27/10 12:05 Ajax+ 7-4 Zenit+ ( Pred )
J 27/10 12:00 DSG Royal Rainer 1 1-7 Donau [0-4] ( Pred )
J 27/10 12:00 Drakony 4-5 Yastreby ( Pred )
J 27/10 12:00 SC Kopten 0-10 Gerasdorf [0-5] ( Pred )
J 27/10 12:00 Asane U19 2-3 Fyllingsdalen U19 [0-1] ( Pred )
J 27/10 12:00 Wimbledon 1 1-0 Blackpool 2 1 [1-0] ( Pred H2H )
J 27/10 12:00 Port Vale 2-1 Cheltenham Town [0-0] ( Pred H2H )
J 27/10 12:00 Wrexham 3 0-0 Barnet 3 [0-0] ( Pred H2H )
J 27/10 12:00 Lynx 5-0 Manchester 62 ( H2H )
J 27/10 11:45 Heerenveen 3-1 Oss 1 [3-1] ( Pred H2H )
J 27/10 11:45 VVV-Venlo 4-2 Den Bosch 1 [0-1] ( Pred H2H )
J 27/10 11:40 Shakery 9-3 Skaligery ( Pred )
J 27/10 11:30 UFC Fehring 1 3-0 SV Feldbach 4 [2-0] ( Pred )
J 27/10 11:30 SKN St. Polten II 1 1-6 Retz 1 [0-3] ( Pred )
J 27/10 11:00 TuS Rein 1 4-2 Gleinstatten 2 [2-1] ( Pred )
J 27/10 11:00 Viking 3 0-1 Haugesund 4 [0-1] ( Pred H2H )
J 27/10 11:00 Girona 1 2-1 Cartagena 2 2 [1-1] ( Pred H2H )
J 27/10 11:00 VfR Aalen 5 1-0 FC Giessen 3 [1-0] ( Pred H2H )
J 27/10 10:55 Drakony 4-9 Skaligery ( Pred )
J 27/10 10:55 Matonense 1 2-4 AA Francana 3 [1-2] ( Pred )
J 27/10 10:55 Maua 2 0-1 Mauaense 1 [0-0] ( Pred )
J 27/10 10:55 Shakhtar Donetsk 0-0 Inter 2 [0-0] ( Pred H2H )
J 27/10 10:55 BIZ 0-3 CHEMIST ( Pred )
J (ET) 27/10 10:45 Red Star Penzing 6 0-1 Schwechat 1 6 [0-1] ( Pred H2H )
J 27/10 10:45 Twente 1 1-3 De Graafschap 2 [0-2] ( Pred H2H )
J 27/10 10:35 Yastreby 4-3 Shakery ( Pred )
J 27/10 10:23 ARCH 1-4 POLICY ( Pred )
J 27/10 10:00 Drakony 6-2 Shakery ( Pred )
J 27/10 09:15 Armee 4 2-0 Kiffa 1 [2-0] ( Pred )
J 27/10 08:40 Aristocrats 5-8 Orly ( Pred )
J 27/10 08:40 Ghana + 3-4 Libya + ( Pred )
J 27/10 08:30 Al Sadd U23 1-0 Al-Khor U23 1 4 [0-0] ( Pred )
J 27/10 08:30 Nevezis II 1 0-0 Vidzgiris 1 [0-0] ( Pred )
J 27/10 08:20 Brodyagi 4-4 Pushkari ( Pred )
J 27/10 08:07 BIZ 4-3 POLICY ( Pred )
J 27/10 08:05 Angola + 3-0 Morocco + ( Pred )
J 27/10 07:55 Al Hilal Riyadh 2 2-0 Abha [2-0] ( Pred H2H )
J 27/10 07:40 Al Jeel 2-1 Arar
J 27/10 07:35 ARCH 0-3 BIZ ( Pred )
J 27/10 07:35 Orly 3-5 Brodyagi ( Pred )
J 27/10 07:21 Beijing+ 3-3 Tokyo+ ( Pred )
J 27/10 07:20 ES Setif 1 1-2 JSM Skikda 1 [1-1] ( Pred )
J 27/10 07:10 Gornyaki 5-4 Pushkari ( Pred )
J 27/10 07:01 POLICY 2-4 CHEMIST ( Pred )
J 27/10 07:00 Libya + 3-1 Morocco + ( Pred )
J 27/10 06:48 Shanghai+ 0-3 Beijing+ ( Pred )
J 27/10 06:31 Shanghai+ 2-1 Osaka+ ( Pred )
J 27/10 06:30 Orly 7-5 Pushkari ( Pred )
J 27/10 06:25 Ghana + 1-2 Ethiopia + ( Pred )
J 27/10 06:08 Brodyagi 5-5 Gornyaki ( Pred )
J 27/10 06:00 Urartu 2 6-0 Pyunik II ( H2H )
J 27/10 05:56 GEO 4-6 MED ( Pred )
J 27/10 05:25 BIO 2-1 ART ( Pred )
J 27/10 04:55 Hobro II 3-6 AaB Fodbold II 1 [1-4] ( Pred )
J 27/10 04:48 BIO 3-5 MED ( Pred )
J 27/10 04:30 Dar Al-Dawa 1-0 Al Tora ( H2H )
J 27/10 04:30 Yuzhane 4-9 Zebry ( Pred )
J 27/10 04:15 GEO 2-2 ART ( Pred )
J 27/10 04:10 Grify 4-8 Volki ( Pred )
J 27/10 04:05 Angola + 3-2 Libya + ( Pred )
J 27/10 04:00 Druk Stars 1 1-0 Akademi Ugyen [0-0] ( Pred )
J 27/10 03:45 Fialki 2-7 Yuzhane ( Pred )
J 27/10 03:40 BIO 4-4 GEO ( Pred )
J 27/10 03:35 Iran + 3-5 Lebanon + ( Pred )
J 27/10 03:25 Zebry 5-4 Grify ( Pred )
J 27/10 03:12 Iraq + 2-4 Iran + ( Pred )
J 27/10 03:06 ART 3-3 MED ( Pred )
J 27/10 03:00 Fialki 7-7 Volki ( Pred )
J (ET) 27/10 03:00 Belye Rozy 6-2 Ryjie Lisy ( Pred )
J 27/10 02:55 Ethiopia + 1-3 Libya + ( Pred )
J 27/10 02:25 Grify 4-2 Yuzhane ( Pred )
J 27/10 02:21 Spain+ 4-2 Germany+ ( Pred )
J 27/10 02:15 Angola + 4-1 Ghana + ( Pred )
J 27/10 02:04 France+ 0-3 Germany+ ( Pred )
J (ET) 27/10 02:00 Belye Rozy 3-4 Sinie Ptitsy ( Pred )
J 27/10 01:50 Roma+ 2-0 Borussia D+ ( Pred )
J 27/10 01:40 URFU Ekaterinburg 1-1 BFU [0-1] ( Pred )
J 27/10 01:35 Volki 4-2 Yuzhane ( Pred )
J 27/10 01:35 BVB 11-9 Merseyside ( Pred )
J 27/10 01:10 MATH 1-4 ECON ( Pred )
J (ET) 27/10 01:00 Ryjie Lisy 2-2 Sinie Ptitsy ( Pred )
J 27/10 00:37 HIST 6-3 LAW ( Pred )
J 27/10 00:20 Red Munich 9-12 BVB ( Pred )
J 27/10 00:15 Pavliny 2-7 Klinki ( Pred )
J 27/10 00:12 Oman + 5-9 Kuwait + ( Pred )
J 27/10 00:00 MATH 3-2 HIST ( Pred )
Hubungi kami